HTC 21 Ağustos 2013, 09:04
HTC-Zara

HTC’den Yeni Bir Akıllı: “Zara”

Akıllı telefon pazarının en çok satış gerçekleştiren firmalarından olan HTC’den yeni bir akıllı geliyor. Zara ismi verilen bu akıllı HTC One’dan performans bakımından biraz düşük seviyeye sahip. 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemciye sahip olan akıllı 4.5-inç büyüklüğünde 540 x 960 piksel çözünürlüğünde ekran ile geliyor. 8 MP arka kameraya sahip olduğu belirtilen akıllının ön kısmında da net görüntülü konuşma sunmak için iyi bir kameranın yer alması beklenmekte. 1 GB RAM’e yer verilen akıllıda ne kadarlık bir dahili hafızanın bulunduğu konusunda bir bilgi verilmemiş.

HTC-Zara

Android 4.3 işletim sistemi ile çıkması beklenen akıllıda HTC’nin son kullanıcı arayüzü Sense 5.5 ile gelmesi bekleniyor. HTC’nin Android 4.3’lü ilk akıllısı olması beklenen HTC Zara’nın bu yıl sonuna doğru satışa sunulmasını bekliyoruz. Bu ürün hakkında ise HTC firmasının herhangi bir açıklaması bulunmuyor. Ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap