HTC 21 Ağustos 2013, 20:46
htc-desire-500

HTC Desire 500’ün Ülkemizde Satışlarına Başlanıyor

HTC’nin orta seviye olarak tabir edebileceğimiz akıllısı Desire 500‘ü ülkemizde satışa hazırlanıyor. Eylül ayı içerisinde satışa sunulacak olan bu ürün 4.3-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 200 işlemciden güç alan bu akıllıya 1 GB RAM eşlik ediyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllı sahip olduğu microSD kart yuvası sayesinde 64 GB’a kadar microSD kart destekleyebiliyor. 8 MP çözünürlüğünde ImageChip görüntü işleme yongasına sahip arka kameraya ve 1.6 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan akıllı Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor.

htc-desire-500

Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi teknolojilerine sahip olan akıllı 1.800 mAh büyüklüğünde bataryayı bünyesinde barındırıyor. Bu teknolojilerinin yanı sıra Beats Audio, BlinkFeed ve HTC Zoe teknolojileri bünyesinde barındıran bu akıllının ülkemiz fiyatı şimdilik netlik kazanmamış durumda. Fakat uygun fiyattan satışa sunulmasını beklediğimiz bu ürünün böylelikle iyi bir satış rakamına ulaşması gerçekleşecektir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap