Sony 19 Ağustos 2013, 15:17
Honami Mini

Sony’den Honami Mini Geliyor

Samsung Galaxy S3 Mini ile başlayan Mini telefon atağına Sony’de katılıyor. Honami Mini ismiyle bu pazara girecek olan Sony’nin bu akıllısı diğer firmaların Mini akıllılarına göre daha iyi performans sunuyor. 4.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğu belirtilen Honami Mini’nin ekran çözünürlüğünün de 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. 2.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 800 işlemcisinden güç alması beklenen akıllıya Adreno 330 grafik işlemcinin eşlik edeceği belirtiliyor.

Honami Mini

2 GB RAM’e sahip olması beklenen akıllıda 16 GB dahili hafızanın yer alması bekleniyor aynı şekilde üründe hafızayı arttırabilmek için microSD kart yuvası da yer alacak. 2.400 mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip olacak olan akıllı Sony’nin G Lens teknolojisine de sahip olacak. 20.7 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olacak olan akıllının hakkında şimdilik bu kadar bilgiye yer verilmekte.

Gelecek günlerde daha detaylı şekilde teknik özelliklerinin belli olacağı olan bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.