Fotoğrafçılık 18 Ağustos 2013, 22:04
EyeEm

EyeEm, Android Fotoğraf Efekt Uygulaması

Android platformunun uygulama marketi olan Google Play Store üzerinde belki de yüze yakın fotoğraf düzenleme uygulaması mevcuttur. Birçoğunu ücretsiz olarak barındıran bu platformda ne yazık ki bazıları ihtiyaçlarımızı karşılamamakta. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız EyeEm isimli uygulamada Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Kısa zamanda çoğu kullanıcı tarafından beğenilen bu uygulama içerisinde 17 farklı fotoğraf filtresi yer alıyor. Bu filtreler arasında rahatlıkla geçiş yaparak çekmiş olduğunuz fotoğrafa en uygun filtreyi seçebiliyorsunuz.

EyeEm

Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip alt seviye Android tablert ve telefonlarda rahatlıkla çalışabilen bu uygulama içerisinde Türkçe dahil 20’den fazla dil seçeneği bulunuyor. Yeni arayüzü ile daha iyi bir kullanım sunan EyeEm uygulaması içersinde düzenlemiş olduğunu fotoğrafları kolaylıkla Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr ve benzeri sitelerde paylaşabilme olanağına sahipsiniz. İsterseniz düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları ayrı bir albümde barındırabiliyoruz.

13 MB büyüklüğünde yükleme dosyası ile kurulan bu uygulama Google Play Store üzerinden verilen oylarla 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Sizlerde bu uygulamayı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Eminiz ki çekmiş olduğunuz fotoğrafları düzenlemek bu uygulama ile oldukça zevkli olacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap