Haberler ve Dergiler 17 Ağustos 2013, 12:22
iddaa Tahmin

iddaa tahmin iddaa tahminleri Android uygulaması

8 Yılı aşkın iddaa tahminleri alanında kullanıcılarına hizmet veren iddaatahmin.com mobil alanda da takipçilerine hizmet verecek çok kaliteli bir uygulama çıkarttı. Peki iddaatahmin.com un bu iddaa tahminleri ve kuponlarına özel uygulamasında neler var. Öncelikle kuponlarınızı takip etmeniz için çok hızlı bir canlı maç sonuçları alanı var iddaa maç programı da gün gün yenileniyor, uzman yazarlarının hazırlamış olduğu banko iddaa yorumları mevcut , gün gün analizli kazandıran banko kuponlarda uygulamada yer alıyor. Tek yapmanız gereken iddaa oynamadan önce uygulamadaki yorumları ve kuponları incelemeniz.

iddaa Tahmin

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan İddaa tahmin uygulaması ile rahatlıkla iddaa kuponu oluşturabilir ve maç sırasında gerekli kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. Basit bir yapıya sahip olan uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Alt seviye Android telefon ve tabletlerde de rahatlıkla çalışabilen bu uygulamayı kullanmak için Android 2.1 ve üzeri sürüme sahip cihaz gerekiyor. İddaa tahmin uygulamasından en iyi şekilde verim almak için hızlı bir internet bağlantısına sahip olmalısınız. Böylelikle veriler daha hızlı alınarak hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Store üzerinden iddaa tahmin uygulamasını indirebilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oldukça beğendiğim bu uygulamayı sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyorum.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap