Zeka Oyunları 16 Ağustos 2013, 08:32
Plants-vs-Zombies-2

Plants vs. Zombies 2 iOS için Çıktı! Çok Yakında Android için de Gelecek

2010 yılında karşımıza çıkan Plants vs. Zombies kısa sürede birçok oyun sever tarafından beğenilerek milyonlarca kişi tarafından indirilmişti. Oldukça iyi grafik ve ses kalitesine sahip olan bu oyun içerisinde barındırdığı zeka odaklı bölümleri ile oyuncuların kendisine bağımlı bir şekilde oynamasını sağlayan oyunun ikinci versiyonu iOS için sunuldu. iOS platformunda ücretsiz olarak sunulan Plants vs. Zombies 2’nin Android için de ücretsiz olarak sunulması bekleniyor. Tabi ki ücretsiz olarak sunulan bu oyunun içerisinde satın alma seçenekleri de bulunuyor. Bu satın alma sayesinde yeni bitkiler alabilir veya bitkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Plants-vs-Zombies-2

İlk Plants vs. Zombies’e göre  Plants vs. Zombies 2’de zombiler ve haritalar oldukça geliştirilmiş bir yapıya sahip. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz cihazlarda çalışmasını beklediğimiz Plants vs. Zombies 2’nin bu ay içerisinde Android platformu için sunulmasını bekliyoruz. Oyunun sunulmasının ardından sizlere oyun hakkında daha detaylı bir yazı dizisi sunacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap