Haberler ve Dergiler 16 Ağustos 2013, 20:46
Canlı Skor

Canlı Skor Android Uygulaması

Kategorisinde uzmanlaşmış ekibiyle mobil uygulama alanında Türkçe olarak dahil olan Canlı Skor Mobil yine kategorisinin en iyi  uygulamasını oluşturdu. Mobil kullanıcılar için en önemli şey olan hızlı gol bildirimi konusunda rakipsiz olan Canlı Skor tüm dünya ligleri en hızlı canlı skorlar, iddaa maç programı , önemli liglerde takımlarım ilk 18’leri , tüm maçlarda forum özelliği ile maçlar için tartışma alanı ve Türkiye’nin en özel ekibi tarafından hazırlanan günlük iddaa kuponlarıyla tüm iddaa severlerde bulunması gereken bir uygulamadır.

Canlı Skor

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Canlı Skor uygulamasından en iyi şekilde verim almak için hızlı bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Tabi ki yavaş internet bağlantınız olsa bile uygulama kısa sürede kendini güncelleyecektir ama internet hızı ne kadar hızlı olursa veriler o kadar hızlı şekilde alınabilir.

Eğer sizlerde maçların her anını en iyi şekilde takip etmek istiyorsanız bu bağlantıyı kullanarak Canlı Skor Android uygulamasını indirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu uygulama kuşkusuz sizlerinde çok hoşuna gidecektir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. HAZAL NAZ ♛

    fener maçına 3 2 canlı Skor oynucam 90 5 Fener yazacak . 10 misli . 😀 😀

    Cevapla

Yorum Yap