Yarış Oyunları 16 Ağustos 2013, 16:53
asphalt 8

Asphalt 8 Airborne, 22 Ağustos’ta Geliyor

Asphalt serisinin 8. oyunu olacak Asphalt 8 Airborne geçtiğimiz ay karşımıza çıkmıştı. İlk etapta oyunun 8 Ağustos’ta çıkacağı belirtiliyordu. Lakin Gameloft’un yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle oyun biraz geç kalmıştı ve ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir bilgi yayınlanmamıştı. Bugün gerçekleşen yeni bilgilere göre oyunun 22 Ağustos tarihinde iOS ve Android platformları için sunulacağı belirtildi. Havok fizik motoru ile güçlendirilen Asphalt 8’in içerisinde birbirinden farklı 47 lisanslı araba yer alacak.

asphalt 8

Performans bakımından üstün özelliklere sahip olan akıllı telefonlarda çalışabilecek Asphalt 8, ayrıca Android 4.3 ile karşımıza çıkan OpenGL ES 3.0 desteği ile de en iyi grafik performansını bize sunacak. Tabi ki cihazınızın grafik birimi OpenGL ES 3.0 desteği sunmuyorsa oyunu bu cihazlara nazaran biraz daha alt seviyedeki görüntü kalitesiyle oynamanız gerekiyor.

Ücretli olarak Google Play Store üzerinde sunulacak olan Asphalt 8’in fiyatının da 0.99 Dolar olarak belirtilmesi bekleniyor. Tabi ki her Gameloft oyununda olduğu gibi bu oyunda da oyun içi satışlar aktif olacak. Böylelikle farklı arabalar alabilme olanağınız bulunuyor.

22 Ağustos’ta Google Play Store üzerinde sunulacak olan bu oyunun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizler haberdar etmeye devam edeceğiz. Ayrıca oyun için hazırlanmış olan ikinci videoyu da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap