Samsung 15 Ağustos 2013, 08:27
galaxy folder

Çift Ekranlı Android Telefon Samsung Hennessy Tanıtıldı

Son günlerde birçok internet sitesinde görmeye başladığımız Samsung Hennessy modeli resmi olarak tanıtıldı. Samsung’un sunmuş olduğu bu akıllı kapaklı yapısı ve çift ekranlı olmasıyla eski trendleri yeniden canlandırmayı amaçlıyor. Giriş seviyesi olarak sunulan bu akıllı 3.3-inç büyüklüğünde ve 320 x 480 piksel çözünürlüğe sahip iki dokunmatik ekrana sahip. 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan akıllı 1 GB dahili depolama hafızasını bünyesinde barındırıyor. 1 GB RAM’den ek güç alan ürün ek hafıza eklememize yardımcı olacak microSD kart yuvasına da sahip.

galaxy folder

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan akıllının arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde bir kamera konumlandırılmış. 1.500mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllı CDMA ve GSM uyumluluğuna sahip. Çift SIM kart desteği sunan akıllıda Bluetooth ve Wi-Fi teknolojileri de yer alıyor.

İlk olarak Çin’de satışa sunulması beklenen bu ürünün eğer ki tüketici ilgisi yüksek olursa global pazarda da yer alması bekleniyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap