HTC 13 Ağustos 2013, 09:28
htc-one-max

HTC One Max’ın Basın Görseli ve Özellikleri

HTC’nin 2013 yılı son amiral gemisi olması beklenen One Max’ın basın görseli ortaya çıktı. Eylül ayında tanıtılması beklenen bu akıllı 5.9-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. Dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemciyi kullanacak olan bu ürün Adreno 330 grafik birimine de sahip olacak. 2 GB RAM kullanması beklenen ürünün 16GB ve 32GB dahili hafıza seçeneklerine sahip iki versiyonunun bulunması beklentiler arasında yer alıyor. Tabi ki bu dahili hafıza microSD kart yardımıyla da +64 GB’a kadar arttırılabiliyor.

htc-one-max

3.000 mAh büyüklüğünde batarya ve Ultra Pixel kameraya sahip olacak olan akıllı Boomsound ses teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Robert Downey Jr. ile birlikte güçlü bir reklam kampanyası ile tanıtılması beklenen HTC One Max’ın Eylül ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Ülkemiz pazarında da satışa sunulması beklenen bu akıllının 2013 yılı sonlarına doğru Avrupa pazarından hemen sonra ülkemizde yer almasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap