Diğer Tabletler 12 Ağustos 2013, 08:57
Kindle Fire HD

Yeni Kindle Fire Uygun Fiyatı ile Yine Yüksek Satışlara Ulaşabilir

 

Android tablet pazarında en iyi satışlar gerçekleştiren ürünlerden birisi olan Amazon’un Kindle Fire isimli ürününün yenilenmiş versiyonunun kısa zaman sonra tanıtılması bekleniyor. Tabi ki ürünün çıkması beklenirken her zaman olduğu gibi dedikodular ortaya çıktı. Çift çekirdekli 1.5 GHz hızında çalışan OMAP4 4470 işlemcisinden güç aldığı belirtilen üründe PowerVR SGX544 grafik işlemcisinin yer aldığı belirtiliyor. 1 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen akıllının 7-inç büyüklüğünde 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olması beklentiler arasında yer alıyor.

Kindle Fire HD

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini muhtemelen kullanacak olan bu üründe Amazon’un kullanıcı arayüzü de yer alacak. Performans bakımından orta segmentli bir ürün olacak olan yeni Kindle Fire’ın 199 Dolar fiyat etiketinden satışa sunulması bekleniyor. Bu fiyat etiketi ile iyi bir satış rakamına ulaşmasını beklediğimiz bu ürünün yanı sıra Amazon’un yeni ürünlerinin de tanıtılması bekleniyor. Bu tanıtımdan sonra sizlere bu yeni ürünler hakkında bir yazı dizisi hazırlayacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap