HTC 10 Ağustos 2013, 09:47
htc one x+ android 4.2.2

HTC One X+, Android 4.2.2 Güncellemesini Almaya Başladı

HTC’nin amiral gemilerinden birisi olarak gösterilen One X+ Android 4.1.2 güncellemesinden sonra Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini almaya başladı. İlk olarak Tayvan’da başlayan bu güncelleme ile One X+ neredeyse baştan aşağı yenileniyor. Bu güncelleme ile birlikte Sense 5 kullanıcı arayüzüne sahip olan akıllıya 4.2.2 güncellemesi ile birlikte BlinkFeed teknolojisi de entegre ediliyor. Yeni güncelleme ile performans bakımından da güncelleme alan cihaza bu özelliklerin yanı sıra DayDream ekran koruyucusu, kilit ekranına Widget ekleyebilme özelliği, bildirim ekranı özelleştirebilme, güvenlik geliştirmeleri, batarya yüzdesini durum çubuğunda gösterme gibi ek özellikler de gelmiş.

htc one x+ android 4.2.2

Kamera iyileştirmeleri de sunan bu güncellemenin 485 MB büyüklüğünde olduğu belirtilmekte. Tayvan’dan sonra yakın bir zamanda Avrupa ülkelerine ve ülkemize sunulacak olan bu güncelleme hakkındaki yeni detayları sizlere ileteceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap