Diğer Telefonlar 10 Ağustos 2013, 22:52
Acer-logo

Acer Liquid S2’nin Özellikleri Netlik Kazanıyor

Bilgisayar pazarının lider firmalarından birisi olan Acer, ne yazık ki akıllı telefon pazarında istediği seviyeye ulaşamadı. Orta ve alt seviye akıllı telefonlarla karşımıza çıkan Acer’ın şimdi de üst seviye bir akıllı sunması bekleniyor. Liquid S2 ismi verilmesi beklenen bu akıllı üst seviye telefonlarda yer alan Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacak. 2 GB RAM’e sahip olması beklenen üründe 16 GB dahili hafızanın yer alması bekleniyor. Tabi ki bu dahili hafızaya ek olarak microSD kart yardımı ile ek hafıza birimi eklemek mümkün.

Acer-logo

6-inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olması beklenen bu akıllının Samsung Galaxy Note 3, Sony Xperia Z Ultra gibi modellerle rekabete girmesi bekleniyor. Ürünün hangi Android sürümü kullanılacağı konusunda şimdilik bir bilgiye yer verilmezken bazı iddialara göre bu üründe Android 5.0 kullanılacağı belirtiliyor. Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen Android 5.0’ın  yıl sonuna doğru piyasaya sunulacak akıllı telefonlarda yer almasını tahmin ediyoruz. Acer’ın bu akıllısının da aynı şekilde yıl sonuna doğru piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Acer’ın Liquid S2 isimli modeline dair oluşacak yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap