Android Oyunlar 9 Ağustos 2013, 18:14
Kim Bilir

Kim Bilir ? Android Oyunu

Akıllı cihazların gelişmesi ile birlikte telefonlar oyun makinesi haline geldi fakat arada o yüksek grafikli savaş oyunlarının aksine bu tarz genel kültür dağarcığını ölçen bilgi oyunlarına da yönelmek lazım.Kim bilir Peak Games tarafından geliştirilen bir bilgi yarışması oyunudur , soru deposu o kadar geniştir ki sorular asla tekrar etmez her seferde yeni sorular ile karşılaşıp kendinizi ölçebilirsiniz. Oyunu Facebook ile entegre edip arkadaşlarınızla da yarışmanız mümkün, üstelik bu oyun tamamen ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilmektedir!

Kim Bilir

Oyunda sorularda takıldığınız zamanlarda soruyu bilmenize yardımcı jokerler bulunmakta bu jokerleri altın ile alabiliyoruz,oyunda altını görevleri yaparak kazanıyoruz.Kim bilir’de haftalık turnuvalar mevcut eğer sizde bilginize güveniyorsanız turnuvada birinci olabilirsiniz!

Oyun 4.5 puan almış ve yorumlara baktığımızda gayet beğenildiğini görüyoruz ayrıca oyun 20MB boyuta sahip.

Oyunda amaç 90 saniye içerisinde yanıtlayabildiğiniz kadar soruya doğru cevap vermektir,skorlar doğru cevaplara göre değerlendirilmektedir.Eğer bir soruda takıldıysanız pas deyip farklı sorulara bakabilirsiniz.

Daha fazlası için buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap