Android Oyunlar 8 Ağustos 2013, 08:04
Head Soccer

Teke Tek Futbol Eğlencesi ! “Head Soccer”

Eskiden bilgisayarda oynanan 2 kişilik futbol oyunlarına benzeyen head soccer bize eskiyi tamamen unutturup yeni bir oyun deneyimi yaşatıyor! D&D Dream tarafından yapılan oyun 37 mb boyutunda ve google play’de ücretsiz olarak sunulmakta,oyunun oynanışı gayet basit oyunda sadece sağ,sol butonu ve zıplama,şut çekme butonu yer almakta.Tek bir karakter ile başladığımız oyunda zaman geçirdikçe puan kazanacak ve yeni karakterleri açabileceğiz,her karakter bir öncekinden daha fazla puan ile açılıyor bunun nedeni her karakterin farklı özellikleri olması,oyunda karşı karaktere gol atıyoruz süre bitince en fazla skor kimde ise o kazanıyor ayrıca oyunda süper gücümüz de gol atmamıza ciddi oranda yardımcı,süper gücümüz dolduğu zaman süper güce basıp gol atabiliriz tabi karşı oyuncu bunu engellemezse.

Head Soccer

Oyuna yeni güncelleme ile multi play seçeneği de eklenmiş.Oyun 3 farklı oyun moduna sahip bunlar Arcade, Tournament, Survial.

Arcade modunda karşı karakteri yendikçe puan topluyoruz ve yeni bir karakter açılıyor,tournament modunda guruplar ve eşleşmeler yapılıyor siz rakiplerinizi yenip finale çıkmaya çalışıyorsunuz,survival modu ise kademeli olarak kazanabildiğiniz kadar maç kazanmak üzerine kurulmuş.Gayet eğlenceli bir oyun olan head soccer gayet zengin karakter yapısına sahip ayrıca grafik ve efekt bakımından da oldukça tatmin edici.

Head Soccer’ı telefonunuza yüklemek için buraya tıklamanız yeterli.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap