Android Uygulamalar 8 Ağustos 2013, 18:49
Eodev.com

Eodev.com Android Uygulaması

Ödevinizi yapmakta zorlanıyor yada kafanızı kurcalayan bazı sorular mı var ? Eodev.com’un Android uygulaması ile ödevinizi anında çözüme ulaştırabilirsiniz.Uygulama Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilmektedir, sorularınıza hızlıca yanıt bulabileceğiniz gibi önceden açılmış ödev konularına da yardım etmeniz mümkün! Geniş ödev kategorisi ile önceden sorulmuş sorulara göz gezdirip kendinizi geliştirebilir veya istediğiniz kategoride zorlandığınız bir soruyu sorabilirsiniz üstelik ödevin resmini de ekleyebilirsiniz. Uygulama sadece 2MB boyutuna sahip ve Google Play’de 5 üzerinden 4,2 ortalama puan almış.

Eodev.com

Yanıtladığınız sorulara göre puan alıp rütbe atlıyorsunuz veya teşekkür kazanıyorsunuz. Sizde bu eğitim sosyal ağına katılmak için buraya tıklayıp eodev.com Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

  1. ALİ BALTACI

    Uygulamayı kısa süre önce indirdim. Büyük yardımı oluyor. Her arkadaşım ismini istiyor. Oldukça yararlı ve gelişmiş bir uygulama size de tavsiye ederim.

    Cevapla
  2. FESİH ACUN

    Bu Android nasıl bir şey hala anlamadım. Her gün yeni bir şey ile karşılaşıyorum. Her daim çözecek ve ilgilenecek bir şey buluyorum. Nereye gidersem gidiyim her işimi görüyor. Bu konuda uygulamalarında büyük yeri var tabi.

    Cevapla

Yorum Yap