Aksiyon Oyunları 7 Ağustos 2013, 22:55
weaphones

Mobil Silah Deneyimi ! “Weaphones: Firearms Simulator”

Android platformuna yapılmış pek çok silah simulatörü vardır fakat “Weaphones: Firearms Simulator” bu simulatörler arasında en iyisi diyebiliriz.Google Play’de  5 üzerinden 4.7 puan alan bu gerçekçi simulatör kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmekte. Eğer Weaphones: Firearms Simulator ile gerçekçi bir silah simulasyonu deneyimi yaşamak istiyorsanız 1.99$’ı gözünüzden çıkartmanız gerek veya ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.Fakat deneme sürümü full sürüme göre haliyle baya kısıtlı. Oyun yaklaşık 34Mb boyutuna sahip ve geliştirici tarafından sürekli yeni özellikler ile güncellenmekte , yani verdiğiniz parayı sonuna kadar hak etmekte.Oyuna ilk girişinizde sade bir menü bizi karşılıyor ardından silah seçme kısmına giriyoruz,bolca çeşidin olduğu bu bölümde istediğiniz silahı seçip oynayabilirsiniz.Dediğimiz gibi bu bir simulatör yani gerçeğe yakın bir şekilde hazırlanmış,eğer silahı nasıl kullanacağınızı bilmiyor iseniz silahı seçmeden önce her silah için gayet hoş animasyonlarla hazırlanmış tutorial kısmına göz atmanızda fayda var.

weaphones

Oyun gayet gerçekçi grafik ve efektlere sahip,her silahın efekti bir başka özenle hazırlanmış,bazı silahlar ise özelleştirilebilir yapıda,isterseniz ek olarak susturucu,lazer gösterici,flaş ışığı ve benzeri aksesuarları silaha takıp oynayabilirsiniz.Oyunun bir diğer özelliği ise isterseniz ateş ettiğiniz anda var ise telefonunuzun flaşı da efekte dahil olabiliyor yada telefonunuz titriyor,bu gibi ayarlar da oyunda mevcut,Oyunun ayarlar kısmından dilerseniz sınırsız mermi gibi özellikleri aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca bazı silahlar sensör ile de ateş edilip,mermi doldurulabilmekte!

weaphones1

Sizde bu gerçekçi uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemek isterseniz Buraya tıklayıp paralı sürüme,Buraya tıklayıp ücretsiz sürüme ulaşabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap