Yarış Oyunları 7 Ağustos 2013, 17:54
hot speed

Boş Zamanlarımızda En iyi Arkadaşımız Olacak Android Araba Yarışı “Hot Speed”

Boş zamanlarında kuşkusuz hepimiz elimize direk Android telefonumuzu veya tableti alarak ya internete giriyor ya da Android oyunlardan bir tanesini açıyoruz. Belki de benim çok oyun oynayanlar Android telefonlarına Android oyun bulmakta zorluk yaşıyorlardır. Eğer ki sizlerde bu durumdan şikayetçiyseniz sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Hot Speed isimli Android oyunu denemenizi öneririm. Oyunun oynanışı aslında çok basit. Eskiden birçoğumuzun bilgisayarda oynadığı flash oyunlara benzeyen oyunda sahip olduğunuz arabayla en iyi mesafeyi gitmeniz gerekmekte. Oyun içerisinde yer alan engellere takılmadan en uzun mesafeyi gitmeli ve altınları toplamalısınız. Toplamış olduğunuz bu altınlarla birlikte arabanızı değiştirebilir ve daha yeni araba satın alabilirsiniz.

hot speed

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Hot Speed isimli Android oyunu kısa zamanda birçok kişi tarafından indirilmiş ve 5 üzerinden 4.2 gibi yüksek bir puan almıştır. Android 2.1 ve üzeri sürümlere sahip orta seviye ve üstü Android telefon ve tablette rahatlıkla çalışabilen bu oyunu kurmanız için Google Play Store üzerinden 17 MB boyutundaki yükleme dosyasını indirmeniz gerekiyor.

Boş zamanlarınızda sizlere iyi vakitler geçirmeyi sağlayacak olan Hot Speed isimli Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap