Klasik Oyunlar 6 Ağustos 2013, 21:34
Duck vs Pumpkin

Nostajik Bir Android Oyun “Duck vs Pumpkin”

Atarinin ilk çıktığı zamanlarda karşımıza çıkan ördek vurma oyunu kuşkusuz hepimizin en çok sevdiği oyunlardan birisiydi. Android oyun geliştiricileri de bu sevgiyi göze alarak aynı eski ördek vurma oyunun kurgusu gibi bir Android oyun geliştirdiler. Duck vs Pumpkin ismi verilen bu oyun eski oyuna göre grafik olarak biraz daha artı katılmış olarak düşünülebilir. Oyun içerisinde sahip olduğunuz silahınızla sizlere belirtilen hedefleri en iyi şekilde vurmanız gerekiyor. Unutmamalısınız ki silahtaki mermileri boşa atarsanız hemen bitecektir. Bu sebepten iyi hedef almalı ve hedefini vurmalısınız.

Duck vs Pumpkin

Duck vs Pumpkin Android oyunu içerisinde vurduğunuz hedeflerden altın kazanıyorsunuz. Bu altınlar sayesinde sahip olduğunuz silahı değiştirebilir veya vuruş gücünü arttırabilirsiniz. Böylelikle 2-3 kere ateş etmeyle öldüreceğiniz hedefi tek mermi ile rahatlıkla vurabilirsiniz. Boş zamanlarımızda keyifli dakikalar geçirmemizi sağlayacak olan Duck vs Pumpkin 5.3 MB boyutundaki yükleme dosyası ile kuruluyor. Android 2.2 ve üzeri sürümlere sahip alt seviye cihazlarda bile rahatlıkla çalışabilen bu oyun 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan almış.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Duck vs Pumpkin isimli Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Bir Çocuğun Günlüğü✈

    Ben en iyisi nostajik takılayım ruhuma iyi geliyor. Acaba bir 80’ler balosumu düzenlesem ? 🙂

    Cevapla

Yorum Yap