HTC 5 Ağustos 2013, 08:21
htc one max

HTC One Max’ın Özellikleri ve Görseli Ortaya Çıktı

One isimli modeliyle dünya çapında iyi bir satış rakamına ulaşan HTC, bu ürününün ardından One Mini ile piyasaya biraz daha canlılık getirmişti. Şimdi de One Max modeli ile karşımıza çıkması beklenen HTC’nin bu ürünü hakkında yeni görseli ortaya çıktı. Aynı zamanda teknik özelliklerinin de büyük ölçüde belli olduğu bu akıllı 2.3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alıyor. 5.9-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan bu ürün üst seviye HTC modellerinde yer alan BoomSound ses teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

htc one max

3200mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu ürün HTC One’da yer alan UltraPixel kameraya da sahip olacak. BlinkFeed ana ekran uygulaması, Beats Audio, HTC Zoe gibi teknolojileri de bünyesinde barındıracak olan bu akıllı görselde de görüldüğü üzere alüminyum alaşımlı bir kasaya sahip. Akıllı telefon pazarında Galaxy Note 3, Xperia Z Ultra ve LG G2 gibi rakiplerle karşılaşacak olan bu ürünün tanıtılmasından kısa zaman sonra ülkemiz pazarında yer almasını bekliyoruz. Ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap