Diğer Telefonlar 5 Ağustos 2013, 23:07
Liquid Z3

Acer Liquid Z3’ün Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz bilgisayar pazarında adını en çok duyduğumuz firmalardan birisi olan Acer’ın yeni bir akıllısı ortaya çıktı. Liquid Z3 ismi verilen bu akıllı alt seviye ürün sınıfında yer alıyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan akıllı 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç almakta. 3.5-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan akıllının arkasında 3 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu ürünün hafızası microSD kart ile arttırılabiliyor. 109 x 60 x 10,4mm ölçülerinde olan ürünün ağırlığı ise 120 gram ağırlığında.

Liquid Z3

Ürünün teknik özellikleri hakkında şimdilik bu kadar bilgiye yer verilirken ürünün ilk olarak Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor. 99 € fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan bu ürünün ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını bekliyoruz. Dört farklı profile sahip olan akıllı böylelikle bizlere o anki en uygun seçimleri sunuyor. Bu profiller kısaca şöyle;

  • Basic Mode: Gençler için arama ve mesaj fonksiyonları
  • Senior Mode: Mesajlar, radyo, hava durumu, saat ve rehberden hızlıca aramalar
  • Classic Mode: İlk defa akıllı telefon kullanacaklar için tüm fonksiyonların bir arada olduğu basit kullanım
  • Keypad Mode: Öncelikli ses ve klavye kullananlar için

Acer’ın bu akıllısı hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap