Samsung 4 Ağustos 2013, 22:53
samsung-galaxy-golden

Samsung Galaxy Golden’ın Özellikleri

Samsung’dan beklenen çift ekranlı Android telefon nihayet ortaya çıktı. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz bu cihaza Samsung yetkilileri Galaxy Golden ismini vermiş. SHV-400EK adı verilmiş olan bu model 3.75-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde iki adet AMOLED ekrana sahip. 1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 400 işlemcisinden güç alan akıllıda 2 GB RAM’e yer verilmiş. Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu cihazda FM Radyo teknolojisi de bulunmakta.

samsung-galaxy-golden

1.820 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan cihazın önünde ve arkasında birer kamera yer almakta. LTE teknolojisini de bünyesinde barındıran bu akıllının hakkında şimdilik bu kadar özelliğe yer verilmiş. Temmuz ayı sonunda  satışa sunulması beklenen bu ürünün ilk olarak Güney Kore ve Çin’de satışa sunulması bekleniyor.

Samsung’un Galaxy Golden ürününün nasıl bir ilgi göreceği konusunda şimdilik bir merak söz konusu. Uzun zaman önce üretimi biten çift ekranlı bir telefonun Android platformunda nasıl bir tepki göreceğini belki de en çok biz merak ediyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap