Samsung 2 Ağustos 2013, 23:00
samsung-flipper

Samsung’dan Çift Ekranlı Android Telefon Geliyor

Akıllı telefon pazarının kuşkusuz en çok satış gerçekleştiren firması olan Samsung’un üst seviye akıllı telefonlara vermiş olduğu önem kadar orta seviye cihazlara karşı da ilgisi oldukça iyi. Son olarak karşımıza çıkan Galaxy S4 serisi ürünlerin ardından birçok orta seviye Samsung ürünü akıllı telefon pazarında yerini almıştı. Şimdi ise Samsung’un çift ekrana sahip Android telefon çıkaracağı belirtiliyor. Orta seviye akıllı olarak üretilecek olan bu ürün 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Cortex-A7 tabanlı MediaTek işlemcisinden güç alacak.

samsung-flipper

Akıllının ön ve arka kısmında 3.3-inç büyüklüğünde 320 x 480 çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 1 GB RAM’e sahip olan akıllı 1 GB büyüklüğünde dahili hafızaya sahip. 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olan bu ürün Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak.

Ekran çözünürlüğü bakımından biraz geri kalan bu ürünün ilk etapta Çin ve Güney Kore pazarında satışa sunulması bekleniyor. İnternete sızan bu bilgilerin haricinde ürün hakkında bir bilgi bulunmazken gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap