Müzik ve Ses 1 Ağustos 2013, 16:50
Müzik ve Video

Android Müzik ve Video indirme uygulaması

Bilgisayarlarımız gibi rahatlıkla her işi yapabildiğimiz Android telefon ve tabletlerimizde müzik ve video indirme imkanımız da bulunuyor. İnternete  girebildiğimiz her ortamda işime yarayacak Müzik ve Video isimli tanıtacağımız uygulama sayesinde müziği ve videoyu rahatlıkla indirebiliriz. Kolay yapısı sayesinde oldukça kolay kullanımı olan uygulama düşük performanslı Android cihazlarda bile rahatlıkla çalışabilecek düzeyde. 462 KB büyüklüğünde olan bu uygulama Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarda çalışabilmektedir. 1 milyona yakın kişinin indirmiş olduğu bu uygulama 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan almış durumda.

Müzik ve Video Müzik ve Video-1

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde aradığınız birçok müzik ve videoyu rahatlıkla indirebiliyorsunuz. Tabi ki internet ortamından indireceğiniz bu müzik ve videolar sınırla kotanızın dolmasına sebep olabilir. Bu sebepten kotalı internetiniz varsa dikkat etmeniz gerekiyor. Uygulama içerisinde yer alan dinleme seçeneği sayesinde indireceğiniz müziğin ve videoyu da indirmeden rahatlıkla dinleyebilme imkanına sahipsiniz.

Müzik ve video indirme uygulamasını denemek için bu bağlantıyı kullanarak gerekli indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap