Popüler Oyunlar 31 Temmuz 2013, 09:29
Rage of the Gladiator

Haydi Gladyatör Rakiplerin Seni Bekliyor! “Rage of the Gladiator”

Google Play Store üzerinde en iyi oyunlardan birisi olarak tabir edebileceğimiz Rage of the Gladiator bu yazımızın konuğu. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere sahip olduğunuz karakter bir Gladyatör. Oyun içerisinde karakterimize Gracius adı verilmiş ve bu karakterimizle arenanın tozunu atmamız gerekiyor. Acımasız düşmanlara karşı en iyi mücadeleni vermeli ve güçlü rakiplerini alt etmelisin. Sahip olduğun sihirli savaş çekiç ve güvenilir bir kalkanla en çevik hareketleri yapmalı düşünceni iyi kullanmalı ve düşmanlarına en ağır hasarı verecek darbeyi vurman gerekiyor.

Rage of the Gladiator Rage of the Gladiator-1

Grafik ve ses kalitesi bakımından her oyuncunun istediği kalitede bir oyun olan Rage of the Gladiator isimli oyunda son derece kaliteli animasyonlar yer alıyor. 14 bitirici hamle, ateşli bir meteor, vahşi kasırga ya da hantal bir deve dönüşerek düşmanlarınıza üstün gelmeye çalışmalısınız. Oyun içerisinde kazandığınız altınlar sayesinde karakterinizi, silahınızı ve zırhınızı en iyi şekilde güçlendirmeniz gerekiyor. Kazandığınız dövüşler sonunda hücum, savunma ve sihir gibi beceriler kazanıyorsunuz. Bu becerileri en iyi şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz.

Rage of the Gladiator-3 Rage of the Gladiator-4

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Rage of the Gladiator isimli bu oyun sayesinde boş zamanlarınızda keyifli vakitler sizleri bekliyor olacak. Oyunu daha iyi anlamak için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Rage of the Gladiator oyununu bende denemek istiyorum derseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden Android telefonunuza veya tablete rahatlıkla indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap