Zeka Oyunları 31 Temmuz 2013, 15:52
Empire VS Orcs

Android Strateji Oyunu “Empire VS Orcs”

İmparatorluğunuzu korumak için orklara karşı gelmeli ve onların acımasızlığına karşı mücadele etmelisiniz. Sahip olduğunuz savaşçıları, okçuları ve mızrakları düşmanları ezmek için en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Gelecek yeni bölümlerde yeni asker kilitlerini açarak daha güçlü orduya sahip olabilirsiniz. Ayrıca daha fazla hüç almak için de güç yükseltme özelliğini kullanarak askerlerinizin daha da güçlü olmasını sağlayarak orklara karşı daha iyi mücadele verebilirsiniz.

Empire VS Orcs

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Empire VS Orcs uygulaması kategorisinde yer alan en iyi oyunlardan birisi olmaya aday. Neredeyse 1 milyon kişi tarafından indirilen bu oyun Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip Android telefon ve tabletlerde çalışabiliyor. 21 MB boyutunda sunulan bu oyun 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puana sahip.

Strateji oyunlarını seven kullanıcıların vazgeçemeyeceği oyunlardan birisi olmaya aday olan Empire VS Orcs grafik ve ses kalitesi bakımından da oldukça iyi  seviyede. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda rahatlıkla çalışabilen bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap