LG 30 Temmuz 2013, 08:28
LG-G2

LG, Optimus G2 Modelini Hızlı Bir Şekilde Birçok Ülkede Satışa Sunacak

Akıllı telefon pazarının lider üreticilerinden olan LG, geçtiğimiz amiral gemilerinin satışında biraz geride kalarak büyük satışlar gerçekleştirememişti. Bu durumu değiştirmek isteyen LG, satış öncesinde firmalarla anlaşarak büyük bir satış atağına hazırlanması bekleniyor. 7 Ağustos’ta Güney Kore’de satışa sunulacak olan bu ürünün Eylül ve Ekim aylarında dünya çapında 100 operatör aracılığıyla satışa sunulması bekleniyor. Açıklanan verilere göre yılın ikinci çeyreğinde LG, 12.1 milyon akıllı telefon sevkıyatı gerçekleştirdi. Yeni amiral gemisiyle bu sevkıyatı daha da arttırmayı düşünen LG’nin bu artışla birlikte Apple’ı geçerek en çok telefon satan ikinci firma olmayı amaçlıyor.

LG-G2

Performans bakımından üstün özelliklere sahip olması beklenen ürünün dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemciden güç alması bekleniyor. Adreno 330 grafik işlemci kullanması beklenen akıllıda 2 veya 3 GB RAM’e sahip olması düşünülüyor. 32 GB dahili hafızaya sahip olması beklenen akıllıda ayrıca microSD kart slotu da yer alacak. 13 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera bulundurması beklenen ürünün ekranının da 5.2-inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde IPS Plus panele sahip olması en büyük ihtimal olarak gösteriliyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap