Diğer Tabletler 29 Temmuz 2013, 22:19
reeder A8

Reeder A8’in Fiyatı Büyük Bir indirime Girdi

Ülkemiz tablet pazarında adını oldukça duyduğumuz firmalardan birisi olan Reeder’in en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan Reeder A8’in fiyatı oldukça iyi bir indirime girdi. Önceleri 499 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan bu ürün yapılan kampanya sayesinde 329 TL’ye satın alınabiliyor. 1.6 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan akıllıda iPAD Mini’de yer alan çift çekirdekli PowerVR grafik işlemcide bulunuyor. 1 GB DDR 3 RAM’e sahip olan ürün 8 GB dahili hafızaya bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca microSD kart desteği de sunan ürünün hafızası böylelikle daha geniş bir hafıza miktarına sahip olabiliyor.

reeder A8

7.85-inç büyüklüğünde ve 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan akıllı Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip. Ürünün ön kısmında 0.3 MP kamera bulunurken arka kısmında ise 2MP’lik kamera yer alıyor. Host USB girişi, kulaklık girişi ve mini HDMI girişine sahip olan ürün 10 saate kadar kullanım sunan 4.200mAh büyüklüğünde bataryadan güç almakta. 214*129*10.5m ölçülerinde 325 gram ağırlığında olan bu ürünü sizlerde tercih etmek isterseniz. Ürünü indirimli olarak Hepsiburada.com üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Tabi ki ürünü isterseniz de Reeder’in resmi sitesinden de aynı fiyata almanız mümkün.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap