Samsung 29 Temmuz 2013, 08:38
Galaxy-S4-Mini

Avea Galaxy S4 Mini Satışlarına Başladı

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün küçük versiyonu olarak tabir edilen Galaxy S4 Mini’nin satışlarına Avea aracılığıyla başlandı. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edilebileceğimiz Galaxy S4 Mini, 1.7 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alıyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan akıllı 1.5 GB RAM’e sahip. 8 MP arka kameraya ve 1.9 MP ön kameraya sahip olan cihaz 8 GB dahili hafızayı bünyesinde barındırıyor. MicroSD kart girişine de sahip olan cihaz 4.3-inç büyüklüğünde qHD SUPER AMOLED ekrana sahip. 1.900 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllının Avea satış fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor.

galaxy-s4-mini-avea galaxy-s4-mini-avea-1

 

Avea’nın Galaxy S4 Mini satışı hakkında detaylara göz atmak için bu linki kullanabilirsiniz. Fiyat bakımından biraz yüksek sayılabilecek bu ürünün Galaxy S3 Mini gibi gene de iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap