Diğer Tabletler 28 Temmuz 2013, 16:19
EASYPAD N8D

Exper EASYPAD N8D’nin Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemizde bilgisayar pazarında iyi satış rakamlarına ulaşan Exper firması yeni bir tabletini ülkemizde satışa sundu. Performans bakımından oldukça iyi bir seviyede olan bu cihaza EASYPAD N8D ismini veren firma, isminden de anlaşılacağı gibi bu ürününde 8-inç büyüklüğünde ekran kullanıyor. 1.5 GHz hızında çalışan Cortex-A9 çift çekirdekli işlemciden güç alan bu cihaza 1 GB DDR RAM eşlik etmekte. 8 GB dahili hafızaya sahip olan üründe ayrıca microSD kart slotu da yer alıyor. Böylelikle ürüne takacağınız microSD kart yardımıyla ürünün hafızası rahatlıkla büyütülebilir. 8-inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğunu belirttiğimiz ürünün ekran çözünürlüğü ise 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde.

EASYPAD N8D

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan cihaz 4.000mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Ürün bu batarya sayesinde 4.5 saat kullanım sunabiliyor. Ürünün ön ve arkasında iki kamera yer alırken ürün üzerinde MicroUSB 2.0, kulaklık girişi ve MiniHDMI slotları yer almakta. OTG desteği sunan cihazın ağırlığı 430 gram olarak belirtilirken boyutları da 195.5 x 151.5 x 9.3 mm olarak belirtilmekte.

Metalik lacivert rengiyle satışa sunulan bu ürünü Teknosa, Vatan Bilgisayar, Mediamarkt Mağazalarında ve Exper Bayilerinde rahatlıkla bulmak mümkün. 399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan bu ürünün oldukça uygun fiyattan satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. BilginOlsun.Net

    SATILIK EXPER EASYPAD P10AN Wifi 10 inç Android Tablet

    Cevapla

Yorum Yap