Kişiselleştirme 28 Temmuz 2013, 12:00
Air Call-Accept

Android Telefon ve Tableti Temassız Kullanma

Android telefon ve tabletlerde yer alan sensörler kuşkusuz bizlere cihazı en iyi kullanım sunabilmek için cihaza yerleştirilmiştir. Son olarak Galaxy S4’de yer alan birçok sensör sayesinde Galaxy S4 diğer birçok cihaza göre üstün özelliklere sahip oldu. Tabi ki bu sensörlerin yanı sıra cihaz içerisinde yer alan uygulamalarla da cihazımızı en iyi kullanıma getirmemiz mümkün. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız “Air Call-Accept” isimli uygulama sayesinde Galaxy S4’de karşımıza çıkan ve oldukça beğenilen Temassız Kontrol özelliğini rahatlıkla kullanabileceğiz.

Air Call-Accept

Google Play Store üzerinde ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki versiyonla sunulan bu uygulamayla gelen çağrıları ekrana dokunmadan cevaplamak mümkün. Tabi ki bu özellik ücretli ve ücretsiz sürümlerde yer alıyor. Ücretli sürümde ücretsiz sürüme göre çağrı reddetme, aramayı hoparlöre geçirebilme ve SMS gönderme gibi artı özellikler yer alıyor. Unutmadan belirtmek isteriz ki uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın üzerinde yakınlık sensörü bulunması gerekmektedir. Eğer ki cihazınızda bu sensör bulunmuyorsa ne yazık ki bu uygulamayı kullanmanız mümkün değildir. Eğer ki benim cihazda yakınlık sensörü var mıdır? diye kafanızda bir soru işareti belirdiyse bunu da şu şekilde anlayabiliriz. Bir aramanızda cihazı kulağınıza getirdiğinizde eğer ki cihazınızın ekranı kararıyorsa cihazınızda yakınlık sensörü bulunuyor demektir.

Air Call-Accept isimli bu Temassız Kontrol uygulamasını sizlerde denemek isterseniz ücretsiz versiyonunu bu linkten, ücretli versiyonunu da bu linkten indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama için hazırlanmış olan kısa videoyu da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap