Sony 26 Temmuz 2013, 08:52
sony-jelly-bean

Sony’nin Hangi Telefonları Android 4.3 Güncellemesi Alacak?

Google’ın iki gün önce gerçekleştirmiş olduğu etkinlikle karşımıza çıkan Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin ardından şimdi de firmaların güncelleme yarışı başladı. Samsung’un çalışmalarının son hızla devam ettiğini biliyoruz, lakin bu firmanın hangi ürününün güncelleme alacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyordu. Sony tarafında ise Android 4.3 güncellemesi alacak olan telefonlar büyük bir ihtimalle belli oldu. Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperiz SP, Xperia Z Ultra gibi modellerin performans bakımından üstün olması Android 4.3 güncellemesini almalarında büyük kolaylık sağlayacak.

sony-jelly-bean

Bu modellerin bazıları kısa zamanda Android 4.2 Jelly Bean güncellemesine kavuşmuştu, performans bakımından üstün olan diğer akıllı telefonlarına da güncelleme sunacak olan Sony’nin Ağustos ayı içerisinde geri kalan cihazlarına da Android 4.2.2 güncellemesi sunacak.

Android 4.3 güncellemesi hakkında şimdilik bir açıklama yapmayan Sony tarafının kısa zamanda bu güncelleme hakkında açıklaması yapmasını bekliyoruz. Başta da belirttiğimiz gibi Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperiz SP, Xperia Z Ultra gibi modeller Android 4.3 güncellemesini kesin olmasa da büyük bir ihtimalle alacak.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap