Popüler Oyunlar 24 Temmuz 2013, 09:34
zombies+terminator

Aksiyon Dolu Bir Zombi Oyunu “Zombie Terminator”

2012 yılı ile birlikte popülerliğini koruyan zombi oyunlarına yeni eklenen Zombie Terminator isimli Android oyunu bugünkü yazımızın konuğu. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun içerisinde zombilere karşı bir savaş veriyoruz. Oyunun hikayesinde şöyle ifadeler yer alıyor. İnsanın kaderi omzunuzda yatıyor. Öldürme? Ya da Öldürülmek? Gizlenerek ağlamak? Ya da hayatta kalmak için mücadele etmek? Dünyaya bir bak acı içerisinde ölüyor haydi korkmayı bırak silahını al mücadele et ve dünyayı kurtar! Oldukça iyi bir oyun girişine sahip olan oyunda karakterinizi güçlendirerek zombilere karşı daha iyi duruma getirebiliyorsunuz.

Zombie Terminator-1

Oyun içerisinde karakteriniz ile öldürdüğünüz zombilerle birlikte karakterinizi seviye atlıyor ve hem güçlenirken hemde yeni silahlara kavuşuyor. Tabi ki silahlarınızı güçlendirme imkanınız da bulunmakta. Oyun içerisinde kazandığınız para ve elmaslarla birlikte silahın daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Zombie Terminator-2

Oldukça eğlenceli yapıya sahip olan oyun içerisinde zombilerin yanı sıra büyük canavarlara karşı da mücadele veriyorsunuz. Bu mücadelelerin hepsinde tek başınasınız. En iyi bir şekilde düşmana saldırmalı ve belirtilen görevleri yerine getirmelisiniz. Oyun içerisinde silahınızı en iyi şekilde güçlendirmeli ve mermi almayı unutmamalısınız. Eğer ki oyun içerisinde paranız veya elmasınız kalmazsa ücretsiz olarak kazanmak için gerekli işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.Zombie Terminator-3

Kaliteli grafik ve ses yapısına sahip olan oyunun en kötü yanı ise bağımlılık yapması. Eğer ki Android telefonunuz veya tabletiniz 800 MHz işlemci ve 368 MB RAM’den yukarı ise bu oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca Google Play Store üzerinde bazı kullanıcılar oyun hakkında bir hileden de bahsediyor. Sizlerde bu hileden yararlanarak oyunda daha güçlü bir karakter yapabilirsiniz. Google Play Store üzerinde yer alan oyuncuların görüşleri:

Mermi hilesi Merhaba Arkadaşlar! Size mermi hilesini söyleyeceğim.Sağ ve sola gitmek içim kullandığımız tuşlara sıra sıra hızlı olarak basalım.O arada ateş edelim.Hilemiz aktiftir. İstediğimiz kadar altın yapabiliriz:-) Ben 22.000 yaptım bir oynamaya hadi arkadaşlar İYİ OYUNLAR!

Oyun güzel Simdi size bir hile söylemelim. İlk önce hareket tuşlarına sıra sıra basarak ateş tuşuna basin sonsuz mermi hilesi gerçekleşir . İyi oyunlar.bide oyun acayip seklide güzel herkese tavsiye ederim. Herkese başarılar.

YEMIN EDERIM ACILIYO Arkadaşlar ace de açılıyor benimkinde acildi 🙂 deneyin güzel oyun iyi eğlenceler 😉

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Zombie Terminator Android oyununu indirmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda yer alan barkodun nasıl Android cihazınız tarafından taratılacağını bilmiyorsanız bu konumuza göz atmanızı öneriyoruz. Eğer ki taratma yapmadan indirmeyi gerçekleştirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya (resme) tıklamanız yeterli olacaktır.

Zombie Terminator-Android-Apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Yusuf Türk

    gerçekten mükemmel bir oyun tavsiye ederim teşekkürler.

    Cevapla

Yorum Yap