Samsung 23 Temmuz 2013, 16:13
galaxy-note

Samsung 12.2-inç Tablet Çıkarabilir

Geçtiğimiz hafta bazı internet siteleri Samsung’un üç yeni ürün üzerinde çalıştığını belirtmişti. Bu haberlere şimdi yeni bilgiler eklendi ve Galaxy Tab serisine 12.2-inç büyüklüğünde ekrana sahip yeni ürünlerin çıkacağı belirtildi. SM-P900, SM-P901 ve SM-P905 kod adları ile ortaya çıkan bu üç yeni üründe yer alan “P” simgesinin S-Pen teknolojisini destekleyeceği anlamına geliyor. 2500 x 1600 çözünürlüğünde ekrana sahip olduğu belirtilen ürünlerin hakkında şimdilik bu kadar bilgiye yer verilmiş. 12.2-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan bu ürünlerin bu kadar iyi çözünürlüğe sahip olması kuşkusuz iyi bir performansa sahip olacağını işaret ediyor.

galaxy-note

Büyük ihtimalle dört çekirdekli işlemci ve kaliteli grafik işlemci kullanacak olan ürünlerde ayrıca en azından 1 GB RAM kullanılmasını bekliyoruz. Samsung’un bu ürünlerinin gelecek ay tanıtılmasını bekliyoruz. Ürünler hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap