Android Haberler 23 Temmuz 2013, 08:17
galaxy s3

Galaxy S3’e Android 4.3 Sürümü Yüklendi

Geçtiğimiz hafta birçok kaynakta Galaxy S3 ve Galaxy Note 2’nin Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi almadan direkt olarak Android 4.3 sürümüne geçeceği belirtiliyordu. Bunlar geçtiğimiz hafta iddia niteliğinde duruyor gibi görünse de bu gün yayınlanan bir görselde Galaxy S3 modeline Android 4.3 yüklendiği göze çarptı. Şimdilik test versiyonu denene denendiği belirtilse de bu görselle birlikte geçtiğimiz haftaki iddiaların doğruluğu büyük nitelik kazanıyor gibi. Samsung’un Hindistan lokasyonundan gelen bu bilgiler ışığında ayrıca Galaxy S3 için ayrı bir ekibin Galaxy Note 2 için ayrı bir ekibin çalıştığı belirtiliyor.

galaxy s3

Yeni Nexus 7 tablet ile karşımıza çıkması beklenen Android 4.3 sürümünden sonra bakalım Samsung firması ne kadar hızlı bir şekilde kullanıcılarına güncelleme sunmaya başlayacak. Samsung tarafından gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap