Diğer Telefonlar 17 Temmuz 2013, 08:36
vodafone smart-mini

Vodafone Smart Mini’nin Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz mobil operatörlerinden birisi olan Vodafone, piyasaya sunduğu uygun ücretli akıllı telefonlarına bir yenisini daha ekledi. Vodafone Smart Mini ismini alan bu cihaz uygun fiyata akıllı telefon almak isteyen kullanıcılara hitap etmekte. 319 TL fiyat etiketi ile satılacak olan telefona ayrıca aylık fatura tutarı 60 TL’den yukarı gelen kişiler ayda 1 TL ödeyerek de sahip olabiliyorlar. 3.5-inç büyüklüğünde TFT ekrana sahip olan akıllıda 1 GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemci kullanılıyor.

vodafone smart-mini

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan cihazın arka kısmında 2 MP kameraya yer verilmiş. Ön kamerası bulunmayan akıllının dahili hafızası ise 4 GB büyüklüğünde. MicroSD kart yuvasına da sahip olan cihazda Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS ve 3G gibi teknolojiler de yer alıyor. Vodafone tarafından tanıtılan Smart Mini hakkında şimdilik bu kadar detaya yer verilirken ürünün kısa zamanda satışa sunulması beklenmekte. Smart Mini’nin satışa sunulmasından sonra gerçekleştireceğimiz detaylı inceleme ile sizlere daha iyi bilgiler sunmaya çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap