Diğer Tabletler 17 Temmuz 2013, 13:33
MediaPad 7 Youth

Huawei MediaPad 7 Youth’un Özellikleri

Akıllı telefon pazarının lider üreticilerinden olan Huawei gençlere yönelik 7-inç büyüklüğünde ekrana sahip MediaPad 7 Youth isimli tabletinin tanıtımını gerçekleştirdi. 7-inç büyüklüğünde 10 noktadan dokunmatik desteği sunan ürün Full HD videoları oynatabiliyor. 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli 28nm üretimi ile üretilen işlemcilerden güç alan akıllıda ayrıca güçlü bir grafik işlemcinin kullanıldığı da belirtilen haberler arasında. Sesli görüşme ve SMS/MMS gönderebilme desteği de sunan ürün Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor.

MediaPad 7 Youth

4.100 mAh büyüklüğünde Li-Polymer bataryaya sahip olan cihaz bu batarya ile uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Wi-Fi, 21 Mbps’e kadar HSPA+ desteğine sahip olan cihaz 9.9 mm kalınlığında ve 350 gram ağırlığında. Ürünün teknik özelliklerinden şimdilik bu kadar bilgiye yer verilirken ürünün yaz dönemi içerisinde satışa çıkarılması bekleniyor. Rusya, Çin, Avrupa, Asya ve Ortadoğu pazarlarında satışa sunulacak olan Huawei MediaPad 7 Youth’un fiyatı ise belirsizliğini koruyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap