Aksiyon Oyunları 16 Temmuz 2013, 15:32
Helidroid 3D

Helidroid 3D, Android Helikopter Oyunu

Birçoğumuzun bildiği Helidroid helikopter oyununun devamı olan Helidroid 3D ile eski oyunda olduğu gibi keyifli dakikalar bizleri bekliyor. Gerçekçi 3D yapıya sahip olan oyunda radyo kontrollü helikopteri kontrol ederek size belirtilen görevleri yerine getiriyorsunuz. 18 farklı görev bulunan oyun içerisinde ilk oyundan farklı olarak Apache helikopteri de yer alıyor. Gelişmiş yapısıyla Jiroskopik kontroller ve Joystick kontroller sunan oyun dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışmakta.

Helidroid 3D

Oyuna ilk başladığınızda sizlere helikopteri nasıl kullanacağınıza dair kısa bir görev sunuluyor. Bu görevden sonra ise karşınıza çıkan diğer görevlerde zorluk derecesi iyice artış gösteriyor. Yavaş yavaş karmaşık bir yapı alan oyunda karşınıza elektrikli oyuncaklar, arabalar ve tren gibi oyuncaklar çıkabilir. Bu oyuncaklara karşı dikkatli olmalı ve helikopterinizi bu oyuncaklarla çarpıştırmamalıyız.

Fizik uçuş simülatörü ile gerçeğe yakın bir simülasyon sunan Helidroid 3D oyunu içerisinde bazı görevlerde sizlere bazı hedefleri yok etmeniz belirtiliyor. Bu görevlerde sağ kısımda bulunan füzeyi kullanarak belirtilen hedefleri yok etmeniz gerekiyor. Telefonunuzun veya tabletin ivme sensörü ile son derece uyumlu bir şekilde çalışan Helidroid 3D oyunu sizlere boş zamanlarınızda keyifli dakikalar sunacağından emin olabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Küçük boyutta olan bu oyun cihazınızı da kastırmıyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap