Klasik Oyunlar 16 Temmuz 2013, 11:26
start-wars-2

Angry Birds Star Wars 2 19 Eylül’de Geliyor

Rovio’nun en çok beğenilen oyunlarından birisi olan Angry Birds’e yeni bir üye katılmak üzere. 19 Eylül’de tanıtılması beklenen Angry Birds Star Wars 2’nin hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İlk oyunda olduğu gibi Star Wars filmindeki öğelerini barındıran oyunda ilk oyunlara göre hiç görmediğimiz 30 yeni karakter bizlerle oluyor. Ayrıca bu oyunda eski oyunlara nazaran farklı bir yeniliğe de yer verilmiş. Telepods markalı oyun içi interaktif bağlantı kurulabilen oyuncaklar ile Angry Birds Star Wars 2 oyununu bu oyuncaklarla birlikte oynamak mümkün.

6 ile 40 Dolar arasında satılacak bu oyuncaklar ile telefonunuzun veya tabletin kamerası ile oyuncağı cihaza tanıtarak oyunu daha keyifli hale getirebiliyorsunuz. Aslında burada anlatmak pek mantıklı gelmiyor gibi görünebilir. Biz en iyisi Rovio’nun hazırlamış olduğu videoyu sizlere sunalım.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap