Medya ve Video 16 Temmuz 2013, 19:16
AllMyTv

Android TV Uygulaması “AllMyTv”

AllMyTv, Android cihazınıza dünyanın her yerinden TV kanallarını getiren en iyi ücretsiz TV uygulamasıdır.
AllMyTv, TV yayınlarına sadece bir link aracılığıyla erişmenizi sağlayan gerçek bir Mobil TV’dir. Sadece bu kadar değil! İzlemek istediğiniz programı belirleyin ve AllMyTv sizi program yayınlandığında bilgilendirecektir: Kanalın veya programın adını girerek nerede ne zaman neyi izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. AllMyTv mümkün olduğunda size kanalın yayın akışını da gösterecektir.

AllMyTv

Ana özellikler:

  • Canlı izleme
  • Dil, ülke ve içerik ile kanal arama
  • İçerik veya kelime arayarak doğru kanalı bulun
  • Tüm dünyadan 1000’den fazla kanal

Akıllı telefonununuz, tabletiniz ve Kindle Fire ile kullanabilirsiniz.
AllMyTv: Tv’niz ellerinizde!

Teknik notlar – DMCA:
AllMyTv uygulaması üzerinden erişebileceğiniz tüm görsel ve işitsel içerik üçüncü şahıs sunucular tarafından sağlanmaktadır ve arama motorumuz sayesinde keşfedilmişlerdir.
Bizim uygulamamızda veya sunucularımızda bu çeşit işitsel ve görsel içerikler sunulmaz, barındırılmaz, indekslenmez ve yüklenilmez.
Kanalın adına tıkladığınızda anında ve otomatik olarak üçüncü şahıslar tarafından sunulan bir web sitesine yönlendirilirsiniz ve bu üçüncü şahıs sitede sunulan hiçbir görsel ve işitsel içerik, hiçbir şekilde tarafımızdan saklanmaz.
Ayrıca, bu üçüncü şahıs sitelerde sunulan içerik bizim kontrolümüz altında değildir ve bu yüzden sunulan içeriklerden sorumlu tutulamayız.
Eğer bir TV yayıncısıysanız ve kanalınızın eklenmesini, değiştirilmesini veya kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bunu bize bir an önce e-mail aracılığıyla bildiriniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan AllMyTv uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu yazımız sitemizde yer alan reklam bölümüyle bize ulaşan AllMyTv Türkiye Yöneticisi Doğay BEYAZ tarafından sizlere sunulmuştur.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap