HTC 15 Temmuz 2013, 21:21
HTC-One-Max

HTC One Max’ın Özellikleri Bunlar Mı?

Akıllı telefon üreticilerinin lider firmalarından birisi olan HTC’nin geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan One Mini modelinden sonra şimdi de gözler One Max modeline çevrildi. One Mini modeli ile Galaxy S4 Mini modeline rakip olması beklenen firmanın One Max modeli ile de Galaxy Note 3’e rakip olması bekleniyor. Şimdilik kesin olarak şu özellikleri kullanıyor diyemeyeceğimiz One Max’da 2.3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcinin ve 2 GB RAM’in kullanılması bekleniyor. 6-inç büyüklüğünde Supe LCD 3 tabanlı Full HD çözünürlükte ekrana sahip olması beklenen ürüne Adreno 330 grafik biriminin eşlik edeceği düşünüyor.

HTC-One-Max

32 ve 64 GB olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği ile satışa sunulması beklenen ürünün tasarımının HTC One’a benzemesi bekleniyor. Performans bakımından üstün özelliklere sahip olan bu cihazda 3.200 mAh büyüklüğünde bataryanın kullanılması bekleniliyor. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanmasına kesin gözle bakılan cihazda ayrıca HTC’nin son kullanıcı arayüzü Sense 5.0’ın da bulunması beklenmekte.

Boom Sound, Beats Audio, Zoe ve BlinkFeed gibi birçok teknolojinin yanı sıra HTC’ye özgü teknolojilere de sahip olması beklenen cihazın ne zaman tanıtılacağı ve ne kadar ücrete satılacağı konusunda şimdilik bir bilgiye yer verilmemiş. Galaxy Note 3’ün Eylül ayı içerisinde tanıtılacağını düşünürsek HTC’nin elini hızlı tutarak One Max’ı Eylül ayından önce tanıtması muhtemel. Gelecek günlerde One Max’a dair oluşacak yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap