Araçlar 14 Temmuz 2013, 20:53
vodafonetv-1

Vodafone Mobil TV Uygulaması ile Android Cihazlarınız Üzerinden Televizyon İzleyin

3G internet bağlantısının ülkemizde neredeyse en küçük köy ve beldelerde bile aktif olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte GSM operatörlerine, abonelerine sunacakları yeni bir hizmet kapısı açılmış oldu. Yazımızın başlığında da anlayabileceğiniz gibi bu hizmetin adı Mobil TV, yani akıllı cep telefonlarınız ve tablet bilgisayarlarınız üzerinden 3G internet bağlantınız aracılığıyla yüksek kalitede TV yayınlarını izleyebilme imkanı. Web sitemizde daha önce sizlere Turkcell’in Mobil TV uygulamasını tanıtmıştık. Bu yazımızda da Vodafone’un abonelerine sunduğu Mobil TV uygulamasını inceleyeceğiz.

vodafonetv-1 vodafonetv-2

Vodafone Mobil TV uygulamasını kullanabilmeniz için faturalı veya faturasız Vodafone abonesi olmanız gerekiyor. Uygulamayı kullanmaya başlamak için Vodafone’un içerdiği kanal sayısına göre hazırladığı paketlerden birini satın almanız gerekiyor.  Standart, Spor ve Eğlence ve Süper Paket ismindeki paketlerin sırasıyla aylık ücretleri ise 5 TL, 5TL ve 7.5 TL olarak belirlenmiş. Yalnızca Türkiye sınırları içerisinde çalışabilen uygulamanın henüz yurtdışı desteği bulunmuyor. Uygulama içerisinde 28 adet ulusal kanal yer alıyor. İstediğiniz zaman bu kanallardan herhangi birini yüksek kalitede izleyebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerinden kanalların detaylı olarak yayın akışlarına ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel özelliği olarak ise program hatırlatma aracı söylenebilir. Beğendiğiniz, takip etmek istediğiniz bir program ve filmi uygulama menüsü üzerinden kaydederek program – film başladığı zaman cihazınızdan bildirim alarak haberdar edilmiş olursunuz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Vodafone Mobil TV uygulamasını Google Play Store sayfası üzerinden indirebilirsiniz.

vodafonetv-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap