Klasik Oyunlar 14 Temmuz 2013, 11:36
angry-birds-star-wars-2

Angry Birds Star Wars 2 Geliyor.

Angry Birds oyunu ile büyük başarılara imza atmış Rovio’nun yeni Angry Birds Star Wars oyunu hazırlığında olduğu gündeme geldi. Rovio’nun resmi blog sayfası üzerinde yayınlanan bilgilere göre yeni oyun 15 Temmuz tarihinde detay olarak belirtilecek. Geçtiğimiz yıl sunulan Angry Birds Star Wars oyununda en çok karakter seçeneği ve yeni haritalar karşımıza çıkmıştı. Star Wars’ın yenisinde ise bu karakterlerin yanı sıra yeni karakterlerin de ortaya çıkması bekleniyor.

angry-birds-star-wars-2

Çeşitli süprizlerle karşımıza çıkması beklenen Angry Birds Star Wars oyununun görseline baktığımızda Star Wars evreninden Anakin’in Angry Birds evrenine uyanlandığını görüyoruz. Buda bizlere ilk Star Wars oyununun devamı niteliğinde bir oyun sunacağını gösteriyor.

Rovio’nun geliştirdiği tüm Angry Birds oyunlarında yakalanan büyük başarıların bu oyunla birlikte daha da şahlanmasını bekliyoruz. 15 Temmuz’da net bir şekilde sunulacak olan oyunun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap