Samsung 13 Temmuz 2013, 09:51
Galaxy-S4-Mini

Galaxy S4 Mini’nin Ülkemizde Satışları Başladı

Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S4’ün mini versiyonu olan Galaxy S4 Mini’nin satışlarına ülkemizde başlandı. Haziran ayında görücüye çıkan Galaxy S4 Mini’nin kısa zamanda global pazarda satışına başlanılmıştı. Geçte olsa ülkemiz pazarında yer alan Galaxy S4 Mini 1.200 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Cihazın teknik özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse, 4.3-inç büyüklüğünde ve 960 x 540 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 1.7 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemci.

Galaxy-S4-Mini

8 GB dahili depolama hafızası, microSD yuvası, 1.5 GB RAM, Adreno 305 grafik işlemci, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 teknolojileri ve 8 MP çözünürlüğünde LED flaşa sahip arka kamera. Galaxy S4 Mini’nin sahip olduğu teknik özellikleri bu şekilde sıralamamız mümkün. Unutmadan cihazda 1.900 mAh büyüklüğünde batarya olduğunu da belirtelim.

Büyük perakende ve internet sitelerinde satışa sunulan bu ürünün kısa zamanda iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. Performansına göre uygun diyebileceğimiz bir fiyata sahip olan Galaxy S4 Mini’nin son Android güncellemelerine de kısa zamanda kavuşacağını son olarak belirtmek isteriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap