Zeka Oyunları 10 Temmuz 2013, 14:24
Plants vs Zombies 2

Plants vs Zombies 2 Kısa Zaman Sonra Android için Gelecek

Android platformu üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Plants vs Zombies’in ikinci oyunu iOS kullanıcıları için sunuldu. Bugün iOS için Yeni Zelanda ve Avustralya’da yayınlanan oyunun 18 Temmuz’da çıkması bekleniyordu. Yayınlanma tarihinden önce oyunu yayınlayan firmanın 18 Temmuz’da ise Android platformu için oyunu sunmasını bekliyoruz. iOS platformu için ücretsiz sunulan Planst vs Zombies 2’nin Android için de ücretsiz olarak sunulması beklenmekte.

Plants vs Zombies 2

Oyun için satış gerçekleştiren firma böylelikle ücretsiz olarak sunduğu oyundan kar getirisi sağlayabilecek. Oyun içinde ücretli olarak yeni bitkiler ve bitkileri güçlendirme ögeleri satılıyor. İlk oyuna göre daha iyi bir yapıya sahip olan Plants vs Zombies’in grafik kalitesinin yanı sıra ses kalitesi de oldukça arttırılmış. Yeni bitkiler, zombiler ve haritalara sahip olan oyunun ilk oyunu gibi kısa zamanda popüler olmasını bekliyoruz.

Oyun hakkında şimdilik bir açıklama yapmayan yapımcı firma PopCap’ın umarız ki bir sorunla karşılaşmadan 18 Temmuz’da bizlere Plants ve Zombies 2’yi sunar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap