Eğlence 10 Temmuz 2013, 08:14
cap-2

Çapulcu Tencere Uygulaması

Son günlerde ülkemizin içinde bulunduğu durumlardan dolayı sosyal medya üzerinden birçok mizahi unsur içeren eylemler düzenlendi. Gerçekleşen olayları ister televizyondan ister internet üzerinden ister de bizzat olay yerlerinden takip edenlerin fark etmiş olacağı gibi bu eylemlerden en fazla ilgi göreni tencere – tava eylemleriydi. Büyük yıkım ve maddi hasarlara neden olan eylemler arasında belki de en masumu olan tencere – tava eylemini bir Android uygulama geliştiricisi mizahi bir yaklaşımla ‘Çapulcu Tencere’ isimli bir uygulamaya dönüştürmüş ve Android cihaz kullanıcılarına Google Play Store üzerinden sunmuş.

cap-1 cap-2

‘Çapulcu Tencere’ isimli uygulamanın tek marifeti cihazınızı salladığınızda sanki bir tencere – tavaya vuruyormuşsunuz gibi sesler çıkarması. Android cihazlarınızın hareket sensörü ile çalışan uygulama cihazınızın salladığınızda aktif hale geliyor. Mizahi amaçlı olarak geliştirilen uygulama Google Play Store sayfası üzerinden şimdiye kadar 10.000’den fazla defa indirilmiş durumda. Üzerinde yüklü Android işletim sistemi sürümü en az 2.2 ve daha yeni olan cihazlarda sorunsuz olarak çalışabilen uygulama ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamayı cihazınızda açtıktan sonra isterseniz Facebook ve Twitter hesaplarınız aracılığıyla arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Çapulcu Tencere uygulamasını Google Play Store üzerinden indirip, cihazınıza kurabilirsiniz.

cap-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap