Yarış Oyunları 10 Temmuz 2013, 21:29
crxy taxi-android

Android için Crazy Taxi Sunuldu

iOS platformunda yer alan ve büyük bir ilgi gören Craxy Taxi isimli mobil oyun nihayet Android platformu için sunuldu. Geçtiğimiz Ekim ayından beri iOS platformunda sunulan oyunun Android platformu için biraz geciktiğini düşünsek de oyunun Android platformunda iyi bir çalışma gösterdiğini söyleyebiliriz. Bad Religion ve The Offspring’in orijinal müziklerinin yer aldığı oyun 16 farklı mini bölüm sunuyor. Dört farklı araç bulunduran oyunda ayrıca dört farklı sürücü de yer almakta.

crxy taxi-android

Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir seviyede olan Craxy Taxi’yi isterseniz dokunmatik butonlarla isterseniz de sensörler yardımıyla oynamanız mümkün. Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip orta seviye olarak tabir ettiğimiz cihazlarda çalışan oyunu kurmak için 227 MB boyutundaki dosyayı indirmeniz gerekiyor. Google Play Store üzerinde 4.99 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan oyunu satın alarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap