Android Tablet 9 Temmuz 2013, 22:33
EZCOOL_SMART_GP7

250TL’ye Alınabilecek En Uygun Tablet “Ezcool Smart GP7”

Ülkemiz tablet pazarında iyi satışlar gerçekleştiren Ezcool, Smart GP7 isimli yeni tabletinin satışlarına ülkemizde başladı. 7-inç büyüklüğünde 800 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan Smart GP7, Android 4.0 işletim sistemini kullanıyor. 1 GB DDR3 RAM kullanan akıllıda 8 GB dahili hafıza yer almakta. MicroSD kart girişine de sahip olan ürünün hafızası böylelikle 32 GB’a kadar arttırılabiliyor. Navigasyon modu sayesinde geniş ekranıyla yolculuklarınızda sizlere oldukça verimli yol sunacak olan Smart GP7 uygun fiyatı sayesinde de oldukça cezbedici bir ürün.

EZCOOL_SMART_GP7

Arka kısımda 2 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan ürünün ön kısmında 0.3 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş. Görüntülü konuşma imkanı da sunan üründe HDMI çıkışı yer alıyor. Böylelikle Smart GP7’yi istediğinizde TV veya monitöre bağlayarak daha büyük ekranlarda görüntüleme sağlayabilirsiniz. Üründe yer alan USB 2.0 girişi sayesinde de tablete kolaylıkla dosya aktarımı gerçekleştirmeniz mümkün.

Wi-Fi teknolojisine sahip olan ürün ile kablosuz ağ bulunan her alanda rahatlıkla internete girmeniz mümkün. 229 TL gibi uygun bir fiyata sahip olan Ezcool’un bu tableti bu fiyat etiketi ile ülkemiz pazarında iyi bir satış rakamına ulaşacaktır. Garanti bakımından da sorun yaratmayan Ezcool firmasının bu ürünü 250TL civarında alınabilecek tabletler arasında gösterilebilir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap