LG 8 Temmuz 2013, 20:23
lg-g2

LG, G2’yi Yakın Zamanda Tanıtacak

LG’nin yeni amiral gemisi olacak olan G2’nin tanıtımına kısa bir zaman kaldı. 7 Ağustos’ta düzenlenecek olan bir etkinlik ile tanıtılması beklenen G2’nin davetiyeleri dağıtılmaya başlandı. Davetiye’de yer alan G ve 2 karakterinin ön plana çıkması etkinlikte G2’nin tanıtılacağına dair büyük bir ipucu veriyor.  LG’nin New York’ta düzenleyeceği bu etkinlik öncesinde YouTube üzerinde bir reklam yayınlandı. Yayınlanan bu videoda da Bana Göre G’den Daha Mükemmelsin sloganı öp plana çıkmakta.

lg-g2

LG’nin bu akıllısında Snapdragon 800 çözümünü kullanırken, grafik işlemci olarak da Adreno 330 grafik birimi tercih ediliyor. 2 GB RAM’e sahip olacak olan akıllının LTE-A versiyonunda ise 3 GB RAM’in bulunması beklenmekte. Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olacak olan ürünün 4K çözünürlüğünde de video kayıt yapabilmesi bekleniyor.

Performans bakımından oldukça iyi bir yapıya sahip olacak olan LG’nin bu ürününün tanıtılmasından sonra sizlere ürün hakkında daha detaylı bilgilendirme sunacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap