Samsung Galaxy S4 Zoom’un Ülkemiz Fiyatı Belli Oluyor

Samsung’un telefon-kamera karışımı akıllı cihazı olan Galaxy S4 Zoom’un Avrupa satış fiyatı belli oldu. İlk olarak İngiltere’de ön siparişe sunulan cihazın vergiler dahil fiyatı 733 Dolar olarak belirlendi. Yakın zamanda raflardaki yerini alacak olan ürünün özelliklerini bilmeyen arkadaşlarımız için kısaca özelliklerinden kısaca bahsedelim. 1.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos 4212 işlemcisini kullanan akıllı 1.5 GB RAM’e sahip. 8 GB dahili hafızaya sahip olan ürünün hafızası microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor. 4.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan cihaz en iyi çözünürlükte görüntü sunmaya çalışıyor.

galaxy-s4-zoom galaxy-s4-zoom-1

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi kurulu bir şekilde satışa sunulacak olan ürüne ayrıca Samsung’un TouchWiz kullanıcı arayüzü de eşlik edecek. 16 MP Xenon flaşa ve 10x optik zoom bulunan kameraya sahip olan akıllının ülkemiz pazarında iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. Aynı Galaxy S4’ün satıldığı fiyattan satışa sunulmasını beklediğimiz Galaxy S4 Zoom’un ilk etap 2.000TL civarından satışa sunulmasını bekliyoruz. Tabi ki bu fiyatın kısa zamanda daha uygun bir seviyeye inmesi de normal bir durum olacak. Ülkemizdeki birçok mobil operatör aracılığıyla satılan Galaxy S4 gibi Galaxy S4 Zoom’un da bu satışlara dahil olmasını bekliyoruz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.